25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu- Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie mija bo: „czy to jutro, czy to dziś wszystkim się podoba Miś”. Światowy Dzień Misia ustalono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki w 2002r.

I nasze przedszkole przyłączyło się do świętowania. W miniony piątek odświętnie ubrane przedszkolaki przyniosły ze sobą ulubione pluszowe maskotki. Były malutkie Misiaczki i całkiem spore Misie. Nauczycielki we wszystkich grupach przygotowały atrakcyjne zajęcia: były tańce z misiami, konkursy, zagadki, rysowanie i malowanie swoich ulubieńców, wymyślanie dla nich imion oraz „słodki jak miód” poczęstunek w wesoło przystrojonych salach.